Publikuar: Korr 15 2018 05:36

Shes mercedes benz Eclass 2.2

EUR

Publikuar: Korr 15 05:36
Shikime: 2
Shes Benz 2.2 nafte viti 2003 me letra deri ne fund te dhjetorit ... makina eshte me gjitha sherbimet ebera vaj filtra ..... nuk vuan nga as gje me pak fjal makina eshte e ardhur nga gjermania ne fund te dhjetorit dhe eshte perdorur ne durres vetem 3 muaj nga nje dor etjer ... per me shume info. 0696924047 cmimi 7200 euro i diskutushem flm ...
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696924047

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione