Published: Maj 10 2019 01:02

OKAZION!!!!! E class 2010, 220 Bluefficiency, full

EUR

Published: Maj 10 01:02
Views: 28
Mercedes benz 220 cdi ,viti i prodhimit fundi i 2009, me dokumenta te paguara per nje vit , ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, full optional, sistem led, xenon bexenon, sensor parkimi, sennò diljet gjysem cop gjysem lekur shum e paster ,xhama te zi origjinal etj. Nuk behet me ndrrim! Kilometra origjinale, 2 vjet i perdorur ne Shqiperi, sherbimet i jan bere tek KONCENSIONARI I MERCEDES BENZ AUTO STAR ALBANIA mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besueshem !!! Cmimi pak i diskutueshem!
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
28
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0697923111

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information