Mercedes

4 800 EUR

Shitet nga: Ermal 02 Maj 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Devoll
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Shum ne gjendje te mire motorike (euro-4)dhe xhenerike . Goma & ferota Textar te reja 100 % , 2 celsa, sensor drita-shiu, sensor parkimi, Baxhe xhami.etj.Dokumenta sapo paguar Per info te metejshme kontaktoni ne tel. 0684023112, 0696325005.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione