Publikuar: Mar 26 2023 05:02

Shitet Mercedes Benz E Class 220 Nafte EVO

EUR

Publikuar: Mar 26 05:02
Shikime: 2393
Shitet E Class Evo 220 Nafte
Viti - Nentor 2008
Kambio - Automat
Klima funkisonale
Sendilje elektrike me ngrohje
Sallon lekure i paster
Radio CD Player
Gjendja shume e mire xhenerike dhe motorrike
Gati per cdo prove
Per me shume telefononi
Presim telefonata serioze
Cmimi : 7400 euro
#tirana #albania #merrjep #shitje #shes #blej #makinaneshitje #makina #makinateperdorura #tregmakinash #dogan #auto #mjete #automjet #shitjeonline #mercedes #benz #volkswagen #audi #bmw #opel #toyota #fiat #yaris #cclass #eclass #e-class #ford #corolla
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2393
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355683379825

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione