Publikuar: Korr 17 2017 09:36

Okazion shitet benc e clas 220 automat

EUR

Publikuar: Korr 17 09:36
Shikime: 8
Shitet benz mercedez e clasik 220 cdi viti 2005 automat me dogana te paguar makina sapo ka ardhur nga gjermania esht super ne gjendje te mir dhe me pak kilometra goma te reja tapiceri te paster dhe shum ne gjendje
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684596107

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione