Publikuar: Shk 27 2022 01:12

🤩 Super Mjet E,200 Benzin 2012 🔥

EUR

Publikuar: Shk 27 01:12
Shikime: 52
🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥
SHITET E CLASS 200 BENZINE // VITI FUNDI 2012 FULL Makina esht e sapo ardhur 150 mij km Super gjendje e gatshme per cdo lloj prove. Makina esht e mbajtur nga merakli nuk ka nevoj per asnje sherbim pasi i eshte bere Çdo gje. ✅ Makina disponon cdo opsion te mundshem te ketij modeli:✅ -Fenera full led intelligent light kthehen sipas drejtimit te timonit -Stopa led -Sensor dhe kamer parkimi -Salloni brenda meshin ngjyr e zez -Xhama te zinj me leje 5 vjecare -Timon multifunksional -Disqe Facelift mod 2015 18 inc goma continental 95% -Interiori brenda me drita led -Sendilje me ngrohje para -Sendilje me memorje te dera -Sendilje me fryrje dhe cfryrje -Marsha ne timon -Timon me memorje -Timon me ngrohje -Pasqyra me memorje plus antiverbuse -Bluetooth ,aux ,mp3 -Marmita amg me zhurme me pult -Baxha xhami edhe shum opsione t tjera ✅ Makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asgje , Me dogan te paguar dhe letra te prera per 2022 e gatshme per cfardolloj prove SHITET ME CMIMIN OKAZION🔥 Ose Nderrohet me makine me vlere me te Ulet. Çmimi 13500'€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
52
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695780420

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione