🔴SHITET🔴 E Class 200 Cdi Diesel • Manual 6+1 • Me Dogane

4 000 EUR

Shitet nga: AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅) Sot 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
+355695263100
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 200

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

📁 SHITET
📁 Mercedes Benz E Class 200 Cdi Diesel
📁 Sapo ardhur nga Belgjika
📁 Me Dogane te paguar
📁 Viti prodhimit 11/2005
📁 Kambio Manuale 6+1
📁 Motorr 200 Cdi Diesel ne gjendje shum te mire pune
📁 243.000 Km
📁 Konsumi / Kombinim 5.4 Liter 100 Km
📁 Kondicioner / Klima
📁 Navi Cd Dvd Aux Radio etj
📁 Pasqyrat Elektronike
📁 Xhamat Elektronik
📁 Pilot Automat
📁 Komando ne timon
📁 Feneret para Auto
📁 Hapje Mbyllje Qendrore
📁 Tapiceri Meshin shum i paster
📁 Sendilje elektronike
📁 Ngjyre gri shum e paster
📁 Feneret para me lupa ulje ngrite
📁 Frexha inteligjente majtas djathtas
📁 Goma 90% te reja
📁 Disce Alumin 16 Origjinal Evo Classic
📁 Makina ne gjendje shum te mire pune gati per targa
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

🔴 Cmimi 4.000 Euro pak i Diskutueshem
☎️ 069 52 63 100
📍 Tirane / Kamez / Albania

❌ Nderrime Nuk Bejme ❌

@auto_shehu_albania
#autoshehualbania
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
+355695263100
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione