Publikuar: Shk 21 2022 01:17

🤩OKAZION🤩SUPER MJET🤩E'Class 2.0 Benzine🤩

EUR

Publikuar: Shk 21 01:17
Shikime: 83
SHITET E CLASS 200 BENZINE // VITI FUNDI 2012 FULL
Makina esht e sapo ardhur 150 mij km Super gjendje e gatshme per cdo lloj prove.
Makina esht e mbajtur nga merakli nuk ka nevoj per asnje sherbim pasi i eshte bere Çdo gje. ✅
Makina disponon cdo opsion te mundshem te ketij modeli:✅
-Fenera full led intelligent light kthehen sipas drejtimit te timonit
-Stopa led
-Sensor dhe kamer parkimi
-Salloni brenda meshin ngjyr e zez
-Xhama te zinj me leje 5 vjecare
-Timon multifunksional
-Disqe Facelift mod 2015 18 inc goma continental 95%
-Interiori brenda me drita led
-Sendilje me ngrohje para
-Sendilje me memorje te dera
-Sendilje me fryrje dhe cfryrje
-Marsha ne timon
-Timon me memorje
-Timon me ngrohje
-Pasqyra me memorje plus antiverbuse
-Bluetooth ,aux ,mp3
-Marmita amg me zhurme me pult
-Baxha xhami
edhe shum opsione t tjera ✅
Makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asgje , Me dogan te paguar dhe letra te prera per 2022 e gatshme per cfardolloj prove
SHITET ME CMIMIN OKAZION🔥 Ose Nderrohet me makine me vlere me te Ulet. Çmimi I DISKUTUSHEM
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
83
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695780420

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione