E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Shitet nga: okazion i E Class LOOK AMG 09 Korr 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 200

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

shitet ose nderrohet E Class
2.0 nafte shume ekonomike
konsum mesatar 5.4l/100km
viti 2012
kamje automat
Look AMG nga fabrika
disqe 18 Amg
230000 km origjinale
xhami pare me nuance lejla
sensore parkimi
kseno bikseno
sallon lekure
tamburet me ajrosje
Interior i paster pa asnje gervishtje nderrohet me makine me te vogel plus dierencen nga ana juaj me nderrim ka cmim tjeter
0693010094
okazion i E Class LOOK AMG
0699671002


WhatsApp:
0699671002
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione