Publikuar: Shk 24 2022 08:00

OKAZION Mercedes Benz E200 2016

EUR

Publikuar: Shk 24 08:00
Shikime: 27
E200 , Viti prodhimit tetor 2014 Kambio automatik 7G Eco system 210.000 km origjinale Sallon lekure super i paster Marsha ne timon F1 +/- Sensor shiu Sensor drite Sedilje me ngorhje Fener full LED inteligjent (kthehen sipas drejtimit te timonit) Pilot automatik Navigator Active break assist (Ruan distancen nga makina para) Collision warning system Goma 90% Konsumi mesatar 4.6l/100 km Sherbimet te gjitha te sapo bera Makian esht shum e paster si brenda dhe jashte pa asnje gervishtje Dogana e paguar + Siguaracion per 1 vit E gatshme per cdo lloj prove Cmimi:12000€ pak i diskutushem Numri telefonit:0685142122 dhe whatssap
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione