Publikuar: Sht 07 2023 03:22

Okazion E klas 200 Kompresor benzine gas

EUR

EUR
Publikuar: Sht 07 03:22
Shikime: 5
Okazion Shitet E klas 200 Kompresor benzine gas Kompresor makina eshte ne super gjendje te gjitha sherbimet e bera me sensore para dhe mbas disktronik impianti i sapovendosur toreli me
Dy vjet garanci letrat e paguara per nje vit kolaudimin per dy vjet
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693758350

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione