Publikuar: Korr 19 2022 12:45

Shitet CLS63 AMG 600HP+

EUR

Publikuar: Korr 19 12:45
Shikime: 5043
Shitet CLS63 AMG 600HP+
KM: 110k
Veshje Satin Chrome Red, Origjinale e bardhe
Xhama te zinj origjinal mbrapa, te veshur me leje para
Difuzor, spoiler dhe front lip shtese karbon
Disqe e goma te reja 100%
Gjendje perfekte
Mundesi nderrimi

Ka cdo opsion te mundshem qe mund te kete ky model.
Distronic+,
Lane assist,
Blind Spot Assist
Frenon vete ne rast rreziku
Vete parkim
Dynamic seats, Masazh, Ngrohje, Ftohje
14-Speaker harman/kardon
Tavan kamosh
Bluetooth interface
Kamere parkimi
Electronic Trunk Closer
Night vision
Memory seats
Keyless go
Suspecion me dy nivele
Buton amg
Button eco
Comfort, Sport, Sport plus, Race Start
Voice Control for audio, telephone and navigation
Marmita muffler delete
ETJ

Vetem whatsapp: 0697554665
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5043
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione