SHITET MERCEDEDS BENZ CLS 400

28 000 EUR

Shitet nga: Ylli Malja Dje 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLS 400

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

VITI 2016
AUTOMATIK
KM 145.000 ORIGJINALE
FENERET FULL LED ADAPTIVE
SEDILJE NGROHJE+FTOHJE
TIMONI I RI AMG
KAMERA MBRAPA
MUSIC SYSTEM HARMAN KARDON
KEYLESS GO
DISTRONIC
BAXHA XHAMI
BLIND SPOT ASSIST
PRE SAFE ASSIST
DISQE R19 AMG
GJENDJE PERFEKTE VETEM SHITET / NUK BEJ NDERRIME
Ylli Malja
+355697009634
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione