Publikuar: Gush 23 2023 07:18

Mercedes CLK 2000 Gaz-Benzine Automat

EUR

Publikuar: Gush 23 07:18
Shikime: 11
Mercedes Benz w209
2000 kompresor gaz-benzine
Viti 2005
Kamjo automat
210 mij km
Xhama te zinj para dhe mbrapa ( te certifikuara me leje per 5 vjet).
Disqe 18” origjinal te benzit dhe goma te reja.
Pilot automatike ( limitator shpejtesie).
Kamer parkimi
Sensore parkimi para dhe mbrapa
Sensore shiu
Sensore dritash
Timon me levizje
Klima me dy zona
Kasetafon android me video, 2 USB, Wireless, Bluetooth dhe kamer parkimi lidhet dhe me tel.
Celes inoxi ( makina ka dy celsa, te dy jan funksional).
Makina ka ardhur nga Gjermania ne maj 2021 e perdorur vec nga nje dore ne Shqiperi disponon impjant gazi Vialle te montuar ne Gjermani me vlere 2700€ (per te gjith ata qe ja din vleren eshte nje impjant gazi i cili ska nevoj ti nderrosh filtra gazi fare sepse nuk ka filtra gazi dhe nuk ka as pulmon).
Disponoj faturat e serviseve qe jan bere te Mercedes Benz ne Gjermani deri ne vitin 2021 (ku mund te shihni e km origjinale) gjithashtu edhe faturat e zhdoganimit 5.2021.
Makines i jan bere sherbimet nderrim vaj filtra dhe vaj kamjo ne shtator 2022 dhe ferrota te reja. Eshte perdorur gjithmone me antifrize.
Makina eshte super gjendje ka punim motorri i cili nuk ndihet fare eshte fikur apo ndezur dhe nuk ka nevoj per asnje sherbim.
Bombula e gazit eshte 50 Litra e montuar te vendi i gomes rezerve, makina eshte super ekonomike pershkruan 500km me nje bombul gaz.
Dokumenta te sapo bera, kolaudim deri ne qershor 2025. Gjithashtu posedon dhe siguracion kasko.
Cmimi: 5700€
Tel: +491786038950 ( mund te shkruani ne WhatsApp).
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
11
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+491786038950

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione