Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 13 2023 03:45

Mercedes Benz CLA 200

EUR

Publikuar: Mar 13 03:45
Shikime: 750
✅ Mercedes Benz CLA 200✅
✅Viti -2019
✅Km -114.400
✅Motor - 1.3 L
✅Lënda djegëse - Benzinë
✅Kambio - Automatike
✅Kompjuter Bordi
✅Sensorë, Kamera, Navigator dhe shumë opsione të tjera, taksa letra të paguara. Për më shumë informacione, ju lutem telefononi në numrat tanë 0692086888 / 0682002002
Përshkrimi i linkut

Auto Liu

Shitblerje makinash
Cmimet më konkuruese
Cilësi e garantuar 
0682002002
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Kodër Gjeç, fushë Prezë Tregoje në hartë

0682002002

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitblerje makinash
Cmimet më konkuruese
Cilësi e garantuar 
0682002002
Kodër Gjeç, fushë Prezë 0682002002
750
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione