Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 04 2023 10:25

SHITET

EUR

Publikuar: Mar 04 10:25
Shikime: 2970
Mercedes Benz C300 (4cilindra) Benzin , viti 2015 124 000 km te certifikuar.Mjeti eshte me dokumentacion te paguar dhe ne super gjendje.💥 OKAZION 🧨CMIMI nuk diskutohet. Përshkrimi i linkut

Auto Kristi

Import , shitje  dhe porosi makinash
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr Korçë-Tirane Km 5 Lumalas

0674034466

https://www.instagram.com/auto_kristi4/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2970
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674034466

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione