Publikuar: Korr 29 2022 04:11

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

EUR

Publikuar: Korr 29 04:11
Shikime: 5432
•AMG Styling Package
•Start Stop
•Viti 2012
•Kambio Automatike 7G⁣ TRONIC
•4 matic (4 rrotat aktive)
•Me 143 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli te Mercedes
•Blind spot assist (trekendesha ne pasqyre)
•Lane keep assist (njeh vijat e bardha te korsise)
•Sensore parkimi para dhe mbrapa
•Fener Bi-Xenon me LED
•Tavan xhami panoramik
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe AMG te gjera mbrapa
•Amortizator Sportiv⁣
•Aux,cd,tel, Bluetooth,Esp
•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣
•Sistem audio Harman/Kardon
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite
•Sendilje me memorje dhe ngrohje
•Mbyllje qendrore
•Xhamat e zinj
📂Makina eshte me Motorrin V6 300 nuk ka taks luksi i vendoset 100% impiant gazi.Makina eshte me gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.
Cmimi 11900€ Mundesi Nderrimi
Cel - 0695310604

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5432
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695310604

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione