C300 AMG OKAZION super full panorama dogan e paguar 2012

11 900 EUR

Shitet nga: auto.fast.al Sot 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 300

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

C 300 benzin behet me gaz 100% sapo ardhur dogan e paguar gati per targa super full makina e shum e vecant motorri 2987cc pa taks lluksi panorama sedile me ngroheje me memorje elektrike sensor para pas kamera parkimi sallon meshine navi madhe mp3 aux blututh 2 cesla 136 mi klm si e re makina shum e mbajtur sherbimet e bera vai filtra ndrruara 4gomat e reja akull te qeskes ska nevoi per asnj gje edhe foto nga momenti blerjes +video 11900 euro cmimi disktushem vetem me cesh me ndrrim cmim tjeter 0693132702 wstap viber flm///
auto.fast.al
0693132702
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione