Mercedes-Benz C300 AMG STYLING ⁣

8 500 EUR

Shitet nga: Xhes 07 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 300

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

SHITET 2011 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING

•AMG Styling Package
•Viti 2011
•Kambjo Automatike 7G⁣ TRONIC
•Me 155,557 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Behet 100% me impiant gazi
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe 18’te gjera mbrapa
•Amortizator Sportiv⁣
•Aux,cd,tel, Bluetooth,Esp
•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣
•Pasqyra dhe Sendilje elektrike
•Interiori Lekure Black
•Sensor Shiu-Drite
•Sendilje elektrike me ngrohje
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj
⁣•Makina eshte me gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.

📞+355692729096 (Tel & WhatsApp)⁣

💶8,500€ (i diskutueshem)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione