Mercedes Benz C300 4matic gaz benzin 2011

8 500 EUR

Shitet nga: ENEA 07 Maj 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 300
SHITET: C CLASS 300 4matic GAZ+BENZIN 2011 FULL OPSION
-CMIMI: 8.500€
-TEL: 0688176167
-160.000 KILOMETRA ORGJINALE
-KAMBIO AUTOMATIKE
-XHAMAT E ZINJ PARA+MBRAPA ME LEJE
-IMPIANT GAZI ME VLER 1400€
-SENSOR PARKIM
-SALLON LEKURE I ZI
-ME LIBER SHERBIMESH
-NGJYRA E ZEZ
-GOMAT AKULL TE REJA
-ME DOGAN TE PAGUAR
-E TARGUAR ME LETRA TE PAGUARA
-DISQE ALUMINI ///AMG
-KONDICIONER/KLIMA
-TAPICERIA SHUM E PASTER
-SENSOR SHIU DHE DRITASH
-PILOT AUTOMATIK
-TIMONI ME NGRITJE+ULJE
-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
-4 XHAMAT ELEKTRIK
-AIRBAG(SRS)
-ESP
-KOMANDA NE TIMON
-BLUETOOTH/AUX/SD CARD
-E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione