Publikuar: Dhj 17 2021 06:57

C 300 BENZIN 2012 V6 ,4 MATIC ,AMG LINE SPORT, FULL OPTION

EUR

Publikuar: Dhj 17 06:57
Shikime: 36
🏆SHITET🏆
🚙-C Class📅-2012
⚙️-183.000 Milje ORIGJINALE Certifikuara
⛽️-3.0 Benzin
🕹-Automat
🎬-Me dogane te paguar
💶- 10.800 Euro(Diskutueshem)
📞-0676888666
📌-Durres
➡️FULL OPTION
➡️I pershtatshem per Impiant Gasi 100%
➡️- Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike.
➡️Me Dogane te paguar
➡️Motorr 3.0 Benzin
➡️V6
➡️4 Matic,4 gomat aktive,siguri dhe stabilitet i shtuar ne rruge.
➡️Viti 2012
➡️Kamio Automatike
➡️ Disqe R17 me GOMA CONTINENTAL GJENDJE PERFEKTE
➡️///AMG paket
➡️AMG LINE
➡️ Opsion Sport/Economic
➡️Komando ne timon
➡️Hapese siper
➡️ Audio Harman Kardon Logic 7(Kualitet shume i paster)
➡️Limitator
➡️Stopa Led
➡️Sensor shiu/drite dhe presionit te gomave
➡️Pasqyra anti verbuese
➡️Tapiceri ngjyr Bezh lekure shum e paster
➡️Sendile elektrike
➡️Sendile me ngrohje,fryrje
➡️4 Dyer
➡️4 Xhama elektrike
➡️Radio,Navi te madh
➡️ CD / DVD / VIDEO / AUDIO PLAYER / AUX / MEMORY CARD / BLUETOOTH/USB
➡️Klima tronik
➡️Pasqyra elektrike
➡️Sensor shiu
➡️Drita automatike
➡️Cels me pult
➡️Cels me thithje
➡️Maskarin AMG
➡️E paster si nga jasht dhe brenda
➡️Gati per cdo lloj prove


MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
36
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676888666

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione