Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 20 2023 10:35

Mercedes Benz C300(2.0) Benzine -16

EUR

Publikuar: Sht 20 10:35
Shikime: 15
Mercedes-Benz C300(1996 cc) 4Matic LOOK AMG , Viti Prodhimit 2016 me 106.000 km , buton START , sallon lekure , sedilje elektrike me komando tek dyert + ngrohje+memorje , drrita kseno bi kseno , fener full led , disqe alumini , goma te reja , ekran t madh , navigator , cd player , blind spot , sensor dritash , sensore parkimi, kamer parkimi , klima bizonale , tavan xhami , timon me ngrohje , me te gjitha sherbimet e bera ne kohe , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..
Cmimi –23.000€ I Diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363--Viber—WhatsAp—
Facebook—Erjon Auto
Instagram--ErjonAuto
Përshkrimi i linkut

Erjon Auto

Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Kombinat,Tirane Tregoje në hartë

0682036363

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja.
Kombinat,Tirane 0682036363
15
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682036363

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione