Publikuar: Korr 01 2023 11:02

C300 c class 2015 amg line 4 matic

LEK

Publikuar: Korr 01 11:02
Shikime: 5
𝐌𝐞𝐫𝐜𝐞𝐝𝐞𝐬-𝐁𝐞𝐧𝐳 𝐂𝟑𝟎𝟎 𝟒𝐌𝐚𝐭𝐢𝐜
* 2015 Facelift 2020
* 170.000 KILOMETRA ORIGJINALE
* EXHAUST PRO+
* PANORAMA FULL
* NAVI MADH
* KEYLESS GO
* PA TAKS LUKSI
* LOOK FABRIKE 43 AMG
* AMBIENT LIGHT ME NGJYRA TE NDRYSHME
* KAMERA PARKIMI
* SENSOR PARKIMI
* MARSHA NE TIMON
* SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
* PASQYRAT ME MBYLLJE DHE WARNING ASSIST
* FENERA/STOPA FULL LED ORIGJINAL
E TARGUAR
* ME LETRA TE PAGUARA
* DISTRONIC FULL
* E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
+355696304892
Cmimi 24,000€ diskutueshem


C300 , c200 , c220 , mercedes benz , bmw ,x5 ,x6 , s class , cclass , bclass ,mazda , opel , audi , a6 ,a7 ,a8 ,a4 ,a5 , a3 ,
2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 okazion makin shitet
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696304892

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione