Publikuar: Qer 10 2023 11:43

OKAZION Benz c klas 300 4matic benzin look amg

EUR

EUR
Publikuar: Qer 10 11:43
Shikime: 4
OKAZION mercedes benz c klas 300 4matic look amg fabrike benzin behet me gaz 100% duke filluar nga 750€i sapo ardhur me 186 mi km e origjinale e theksoj origjinale goma te reja makina esht super gjendje e paster si brenda dhe jasht tapiceria dhe pjeset nga posht makines motorr kamje i ka super.makina esht akull ska nevoj per asnje gje i sapo targuar per her te pare cmimi i diskutueshem e shes sepse dua te blej makin pune flm
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683004437

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione