⛔️SHITUR⛔️ C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

3 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: A.K 15 Pri 22:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
⛔️C300⛔️ Shitur Per Cmime Okazion Vizitoni faqen tone posht 6 900 EUR
C 250 v6 amg package fuulll baxha 4 matic 4x4 7 200 EUR
❌❌ML 320 Diesel❌❌ 9 999 EUR
Bmw 120d Automatike 4 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
C 280
⛔️🚫Telefonata serioze⛔️ cmimi do diskutohet vetem psi te jet pare makina⛔️🚫C class i sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar motorri me i fort proshuar ndonjeher mga benci dhe ekonomik 280 v6 (2996cc) 4 matik 4x4 ideal per shi per bore ideale pee impajnt duke filluar nga 650€ kambio 7g 7+1 marsha motorri dhe kambio i njejti modeli benzit 2012 makian duhet pare nga afer
serviset e bera te benci ne zvicer rregullisht super e paster duhet si e re.Faleminderit
.
.
.
clas cclas cklas cklass cclass benz benc bens mercedes mercedez Tags : MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne golfplus vwgolf+ +volkswagen + c200 c300 c250 c 230 250 cdi 200 220 c220 c220cdi 4matic 4matik 4 c280 Porshe porsh posch panamera cayenne cayene E 200 gaz gas +gaz Vw golf plus volkzvagen golf+ golfplus vlokzvagenplus turan sharan golf v 5 6 golf5 golf6
C180 c200 c220 c230 c250 c270 c280 c300 c320 c350 4matik 4matic 4 matic matik 180 200 220 230 250 240 270 280 300 320 350 c class clas klas klass gas gaz benzin+gas benzin+gaz E stag landi renzo brc prins princ shtejshen vagon stationwagon station wagon 4her4 4 her 4 x quattro audi xdrive x drive
A.K
Makina me te lira ne treg!! Makina te perdorura ME GARANCI Partner ideal per blerjet ne Kanade dhe Zvicer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rrogozhine Tregoje në hartë
0692967260
A.K
  Online
0692967260
Leaflet
⛔️U Shit⛔️ 230v6 2006 sport PER OKAZIONE KLIKONI POSHT 4 300 EUR
❌❌Super Okazion Bmw X5 3.0 benzin_gaz❌❌ 9 500 EUR
Varka 4 cop super okazion 2 500 EUR
SHITUR⛔️PER CMIME OKAZION VIZITONI LINKUN ME POSJT 3 600 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione