Publikuar: Sht 29 2018 12:46

C clas 270 automatik avangarde

EUR

Publikuar: Sht 29 12:46
Shikime: 7
Shutet c clas 270 cdi automatik viti 2002 avangarde. Sensor parkimi navigator abs esp drita xeno 2 celesa.xhama te zinj origjinal. sedilje me ngrohje .sedilje me fryrje. disqe 17 gomat e reja ne gjendje sh te mire vizuale dhe xhenetike.full. Me dokumenta te paguara.((pranojme dhe kembim)) Cmimi 3500 euro. Tel 0697400976
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697400976

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione