Publikuar: Sht 04 2021 03:44

MERCDES BENZ 250 BENZINE+GAS , 4 Matic.

EUR

Publikuar: Sht 04 03:44
Shikime: 70
MERCDES BENZ 250 BENZINE+GAS , 4 Matic.

Kilometrat e garantuara
• Mund t'i verfikoni ne serviset te Autorizuara.
Vetura i posedon:
• Km: 130.000
• Motor 250 - 204 Ps or 150 KW,
Viti 2011,
•Amg line
• Automatik DPF 7G - TRONIC .
• Pasqyrat : Elektronike.
• Xhamat : Elektronik
• Xhamat : E zinjt te kater me leje 5-vjet, Xhami pare Me nuance Lejla Origjinal.
• Dritat : Lupa LED.
• Drita : Te mjegulles LED.
• Komandat në timon, Timon i ri 2015
• Comand System Navi ANDROID.
• Klima :Tronick 4 Zonen.
• Sedilje elektrike, ngrohje.
• 4 Gomat E Reja.
• Disqe Vossen 18’.
• Zhurme marmite me pult.
• Sensor Shiu.
• Sensor Dritash.
• Pilot automatik.
• Bord compiuter.
• Sd Card.
• CD/MP3 .
• CD-Rom.
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
• AUX .
• USB.
• DVD .
Vetura eshte e garantuar dhe shume ne gjendje perfekte teknikisht dhe vizualisht.

“CMIMI: 10.000€ i padiskutueshem”

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: 0682004888
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
70
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682004888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione