⛔️🚫Shitur🚫⛔️ MAKINA ME CMIME OKAZIONE VIZITONI LINKUN

6 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: A.K 16 Pri 00:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
❌❌C 250 4X4❌❌ 11 900 EUR
❌❌Super Okazion Bmw X5 3.0 benzin_gaz❌❌ 9 500 EUR
⛔️⛔️E shitur⛔️⛔️ 5 700 EUR
❌ Citroen 1.4 nafte❌ 2 490 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 250
⛔️🚫Telefonata serioze JO PAZARE NE TEL⛔️🚫 sapoardhur nga canadaja me sueprcmim okazion supergjendje 7400 € me dogan te pagur 4x4 motori me i mire i pordhuar ndonjeher dhe me i qendrueshem ndaj gazit 2500cc v6 benzine 204 hp 4 matic pershtatshem 100% ne gaz duke filluar nga 600€ kambio 7g 7 marshe amg line fabrike brenda dhe jasht timon 3sh etj etj..
clas cclas cklas cklass cclass benz benc bens mercedes mercedez Tags : MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne golfplus vwgolf+ +volkswagen + c200 c300 c250 c 230 250 cdi 200 220 c220 c220cdi 4matic 4matik 4 c280 Porshe porsh posch panamera cayenne cayene E 200 gaz gas +gaz Vw golf plus volkzvagen golf+ golfplus vlokzvagenplus turan sharan golf v 5 6 golf5 golf6 gas benzin+gas benzin+gaz bencin bensin
A.K
Makina me te lira ne treg!! Makina te perdorura ME GARANCI Partner ideal per blerjet ne Kanade dhe Zvicer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rrogozhine Tregoje në hartë
0692967260

👉klikoni linkun per te vizituar faqen tone👈

Leaflet
❌Audi Q7❌ 24 999 EUR
C 250 v6 amg package fuulll baxha 4 matic 4x4 7 200 EUR
❌❌ C klas 200kopresor me impjant gazi❌❌ 7 500 EUR
🚫U Shiit⛔️ 220 cdi avantgarde fuuull Navi 5 999 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione