Publikuar: Tet 16 2019 06:14

Okazion Shitet 2500 cdi 20 valvula

EUR

Publikuar: Tet 16 06:14
Shikime: 22
Shitet Mercedes-Benz 2500 viti 96 me kondicioner cdi 20 valvula ekonomik ne konsum dhe ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike vaj filtra te sapo nderruar, makina eshte ne gjendje shum te mire letrat deri ne dhjetor 2019
Çmimi 1500.000 Lek
Tele.0694397816
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
22
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694397816
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione