Mercedes Benz C 250 Benzinë Automatik

8 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Ilir & David Sot 17:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Ilir & David
Volvo XC60 🇨🇭2.4 naftë AUTOMATIK 🇨🇭🇨🇭full full.... 11 400 EUR
Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007 4 900 EUR
Nissan Qashqai+2 Automatik Panorama 🇨🇭🇨🇭 10 600 EUR
Mazda 5 benzinë+gas  viti 2009 4 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 250

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

🏁🏁 Mercedes Benz C250 AMG Line....🇨🇦🇨🇦Benzinë 4 Matic, Kambio AUTOMATIKE,viti prodhimit 2011, gjendja perfekte 199.600 km,🔥 klima tronic ✅ pilot automatik 🚦 sensor parkimi, sensor shiu ✅ xhama dhe pasqyra elektrike,drita inteligjente Ksenon, Led,baxha xhami Panoramik ✅ sedilje lëkurë dhe me ngrohje, dogana e paguar gati për targa 📌 adresa Fier ☎️☎️☎️ 0696392217. 👉Çmimi👉8500 euro
Auto Ilir & David
  Online
0696302217
Leaflet
Auto Ilir & David
MERCEDES BENZ  C  200 NAFTE SUPER 4 799 EUR
Volvo XC60 AUTOMATIK Panorama 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 10 200 EUR
Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007 4 900 EUR
Volvo XC60 2.4 nafte 2009 Automatik 10 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione