Publikuar: Mar 24 2023 08:29

🔱 Mercedes C250 4-matic Amg Packet🔱 M.ndrrimi

EUR

Publikuar: Mar 24 08:29
Shikime: 3273
🔱 Mercedes C250 4-matic Amg Packet🔱

🔹️Forca mottorrike 》2500cc
🔹️Lloji i kambjos 》 Automat 7G
🔹️Karburanti 》Benzin gaz
🔹️Kilometra 》197 mij origjinale
🔹️Viti i prodhimit 》 Fund 2012
🔹️Cmimi 》12300€
🔸️Nr i kontaktit 》0694412800
🚗 Ne gjendje perfekte si brenda dhe jashte. Sherbime te gjitha te sapobera.Shume e shpejte dhe ekonomike. Amg Packet fabrike. Goma te reja 2022 dhe disqe Amg origjinale. Ngrohje sendilesh. Sendile elektrike.Kseno bikseno me drejtim timoni. Full led brenda e jasht.Sensor parkimi shiu. mp3 bluetooth.klima. Baxho xhami. 4 matic. Xhama te zi per 5 vjet. Impiant gazi me garanci nga me te miret. Etj. M.ndrrimitagMERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI TESLA PAGANI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA S Class 550 E Clas 350 C class 300 Ml 550 Ml 350 Gl 550 S550 4 Matic E 350 4 Matic c clas 300 4 matic Evo Amg golf 6 golf 7 Passat CC Passat Sel B7 Passat 2.5 Jetta 2.5 Jetta 2.0 TDI Passat 2.0 Tdi Sel
Ford Fiesta Bmw 528 Bmw x5 3.0 benzin Toyota Prius Gmc Chevrolet Hummer Cadillac Escalade H2 Lincoln Navigato 5.4 L Benzin Audi A6 A7 A8 Q5 Q7 3.0T

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3273
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694412800

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione