Publikuar: Shk 13 2023 11:33

Mercedes C2.5 2011 benzine/gaz 4matic

EUR

Publikuar: Shk 13 11:33
Shikime: 6
Shitet Mercedes Benz C250 (2498cc) 4matic 12/2011 170kw/231hp final edition.
-Makina ka 5 muaj ne shqiperi e sapotarguar letra siguracion plus siguracion te jashtem per nje vit.
-Prodhim gjerman.
-Te gjitha sherbimet xhenerike + ferrotat para mbrapa bateri e re si dhe vaj filtra motorri dhe kambio te bera tek Mercedes Benz “Kastrati”.
-Impianti i gazit i sapovendosur “optima” me 3 vite garanci me vlere 1300 euro.
-Konsum minimal.
-Maskarine diamond dhe nje tjeter black edition.
-Xhama te zinj te licensuar per 5 vite para dhe mbrapa.
-Interiori pika tavan ambient lights all colors me komandim me pult dhe nga telefoni me vlere 2000 euro.
-Sensore parkimi origjinale mercedes benz para dhe mbrapa.
-Sendilje me ngrohje.
-195770 km origjinale dhe 0 aksidente e verifikuar me numer shasie.
-Fenere me lupa origjinale, xenon & led day lights fabrike.
-Makina ka cdo gje origjinale look AMG nga fabrika
-Disqe origjinale Benz R17.
-4 goma 100% te reja Pirelli te sapovendosura me vlere 600 euro.
-Tambure me ajrosje.
-Xhama fotochromatic.
-Kambio Automatike 7G.
-Cruise control,
-NAVIGATOR-DVD-CD ROM- RADIO FM/AM-AUX Bluetooth.
-Tapiceri lekure NAPE "DESIGNO" e kombinuar me rimeso Advangarde ne pjeset e tapicerise.
-Klima me 4 zona dixhitale.
-Sensore shiu & Sensore drite.
-Baxho xhami.
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese + me komandim elektrik.
-Xhama pasqyre Fotochromatic.
-Paketa inteligent light.
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe estetike. Nuk ka nevoj per asgje. Cmimi 9000 euro i padiskutueshem. Per me shume info 0698816077 , me shkruani ne whatsapp nese nuk pergjigjem ne telefon.
Makina ndodhet ne Peshkopi


Tagg: mercedes benz c200 c220 c250 c300 c 204 w204 e class a class b class c class ml gl bmw 320 325 328 330 335 520 525 528 530 535 seria 1 2 3 4 5 audi a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 volkswagen golf 5 golf 6 golf 7 polo tiguan touran golf plus passat nissan mazda benzine nafte ekonomike ford fiat punto evo bravo peugeot tag : Audi, bmw golf pollo opel seat tauran mercedes tfsi caddy maxi pikap pick up sharan sharon mercedes benz volksvagen volkswagen vw cady cady maxi 2011 e class b class c class 200 220 250 300 320 350 portobagazh tiguan.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, , CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC MERCEDES 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 bmw.citroen.perugeot ,mercedes, golf. passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra. banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.q audi bmw golf pollo opel seat tauran mercedes tfsi Tfsi bmw citroen peugeot mercedes mundesi ndrrimi mundesi ndrimi ndrohet makina furnizimi pune mall mallra golf.passat.polo.opel .corsa. vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 23HEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CARANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE NISSAN TERRANO RENO CLIO SKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698816077

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione