Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 30 2023 01:51

Benz EQA 2022 260 Range 619KM me nje karikim

EUR

Publikuar: Pri 30 01:51
Shikime: 8
Benz EQA 2022 260

Gjendje shanghai


Benz EQA 2022 260
Parameter
OEM:Beijing Ben z
Class: Compact SUV
Fuel type:BEV
Range (CLTC):619
Quick Charge(H):0.75
Quick Charge capacity:80%
Max power:140kW
Max torque:385N.m
Motor:190(Ps)
L*W*H(mm):4463*1834*1619
Body type: 5-door 5-seat SUV
Max speed :160km/h
Wheelbase(mm):2729
curb weight:2011
Motor
Motor type: permanent magnet synchronous motor
Total power(kW)140
Total torque(N.m)385
Motor qty: Single
Motor position:Front
Battery type:Ternary lithium battery
Battery cooling mode:Liquid cooling
Battery energy(kWh):73.5
Chassis steering
Drive type:FF
Front suspension type: McPherson independent suspension
Rear suspension type:Multi link independent suspension
Power type: Electric
body structure: self-supporting
Braking
front brake: disc
Rear brake: disc
Parking brake: electronic
Front tire: 235/55 R18
Rear tire:235/55 R18
Active/passive safety
Lane Departure Warning System●
Lane keeping assistance systems●
LCC●
Active braking / active safety system●
Tips for fatigue driving●
(FCW)●
Assistance
Front / rear parking radar:●Front/●rear
Driving assistance image:Backup camera
Braking energy recovery system●
Interior
Skylight type:Sectional power sunroof
Steering wheel material:cortex
Dashboard size:10.25-inch
Seat material:imitation leather
Multimedia
Central screen :Touch LCD(Chinese/English)
Central screen size: 10.25-inch
Glass/rearview mirror
Wing mirror:Electric adjustment / electric folding / rearview mirror heating / reverse automatic roll down / lock automatic folding
Internal rearview mirror:Manual anti glare
Rear wiper●
Inductive wiper function●rainfall sensing

preferoj Kontaktin me whatsupp

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!


Preferoj Kontaktin me whatsupp

JO telefonata BOSHE

Ofrojme Konsulence me pagese
per Manageret e flotave

Ofrojme sisteme karikimi
>1 personale per garazhin tuaj
>2 industriale per kompanite
(me qark te mbyllur margarite ose me sisteme te hapura per te tretet)
>3 urbane per bashki minibashki etj.

sisteme karikimi per kamione dhe autobusa urbane


preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

Me Respekt
Përshkrimi i linkut

Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione