Publikuar: Mar 21 2022 07:07

Shitet Benz Benzin/Gaz 2007

EUR

Publikuar: Mar 21 07:07
Shikime: 46
📁 Viti 2007
✅Forca Motorrike: 2.3 V6 AMG
✅Karburanti: Benzin + impiant Gazi 3 vjet Garanci
✅Kambio:Automatike
✅Targa: Targa + plus kualidim per 2 vite
📁 Lista e Opsioneve:
◾FULL OPTION
◾Baxha Xhami
◾Sedilje me Ngrohje
◾Sedilje elektrike
◾Goma 90% te reja
◾Komanda ne Timon
◾Navigator i madh me Touch me vler 300 euro (Bluetooth + internet)
◾Drita ambienti tek kembet perpara dhe mbrapa
◾Klima 2 Zona
◾Kamer parkimi
◾Xhama te zinj me licence
◾Sistem alarmi
◾Ferrota te kuqe sport
◾210.000 km me Garanci
📁Makina eshte ne gjendje te shkelqyer e mbajtur nga person merakli.Makina eshte shume e shpejte dhe mjaft ekonomike.

💶Cmimi: 6000(Diskutueshem)
TEL:0685458119
Durres
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
46
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685458119

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione