Publikuar: Nën 16 2022 09:22

SHITET MERCDES BENZ C220 2012

EUR

Publikuar: Nën 16 09:22
Shikime: 104
Shitet Mercedes Benz
C220 (Nafte)
Viti:2012
Km: 248.000( origjinale)

tapiceri lekure shum e paster, sedilje elektrike+ ngrohje
Mode avantgarde
Navigator/CD/DVD/Aux/Bluetooth
Timon Amg line
sensor parkimi para/ mbrapa
ECO (fiket dhe ndizet ne trafik),
Led (Day light)
Xhama te zinj me leje
Disqe 17’ para te ngushte mbrapa te gjere
Goma 100% te reja
Gjendja 10/10
Vetem nje pronar ne Shqiperi( jo tregtar)


Çmimi: 10.500€ ( i diskutueshem)

Nr.tel +355 69 204 8444
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
104
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692048444

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione