Shitet c220 urgjent!! Sport edition

4 500 EUR

Shitet nga: edi Dje 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
C 220
Shes c class 220 nafte
Sport edition
Viti 2006
240 mij km
Automat me letra deri ne korrik 2021
Makina ska nevoje per asnje sherbime esht ne super gjendje e mbajtur me merak
Esht e vecante ne llojin e saj
Goma te reja
Navi i madh
Sedilje lekure dhe elektrike
Fener xenon me lupa dhe vetlarje
Look amg
Timon amg
Targe me porosi
Sallon shum i paster
Perd mbrapa
E shes per arsye se kam blere tjeter me te re
Ju lutemi telefonata serioze
Cmimi i diskutueshem!!!!


tag:
#audi #benz #rangerover #bmw #wolsvagen #WV #golf Mercedes bmw sllon s300 s280 s320 s500 full s600 ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 s300 sllon mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvon audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.tiguan..vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, AUDI A2 A3 A4 A6 A8 Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 e class g class r class v class


Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione