Publikuar: Maj 23 2019 11:22

Mercedez benz

EUR

Publikuar: Maj 23 11:22
Shikime: 2
Shitet Mercedez Benz C Clas 220 viti i prodhimit 2006 kamio automat.makine eshte e sapoardhur nga gjermania me rruge toksor..makina eshte ne gjendje te mire xhenerike.dhe motorrike.per cdo lloj info na kontaktoni me nr tel.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696470322

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione