Published: Gush 08 2018 09:08

Mercedez-Benz C220 Avangarde 2010 Mundesi Ndrrimi

EUR

Published: Gush 08 09:08
Views: 4
Shitet Mercedes C220 CDI viti prodhimit fundi i 2010 . Makina eshte e pa perdorur fare ne shqipri me letra te paguara . Opsionet- Navi te madhe , klima, hapje mbyllje qendrore, limtator shpejtesie, serdilje elektrike me ngrohje, sallon gjysem rrob gjysm lekur shum te paster. Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike sherbimet te gjitha tek Mercedesi . Shum e paster dhe e mbajtur si makin si edhe shum ekonomike nje makin e pershtatshme familjare . . Shitet ose Ndrrohet Me Ndrrim ka cemim tj
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
4
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0699936133

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information