Publikuar: Tet 12 2021 05:24

Mercedez benz c class C220 automat

EUR

Publikuar: Tet 12 05:24
Shikime: 14
Shitet Mercedez benz C 220 c clas viti 2001
Makina eshte e ardhuar nga gjermania me nje pronar te vetem ne shqiperi
Ne gjendje shum te mir motorrike e xhenerike e mbajtur per merak , baderi e re vaj kamio vaj filetra te ndruara , 4 goma te reja ,aromtizator te rinj ! letra per nje vit te sapo prera, te gjitha pjeset xhenerike te ndruara! me drejt kontrolli!
Makina eshte shum e paster si brenda dhe jashte dhe shum e mbajtur ne llojin e vet e gatshme per cdo prove ke mekaniku juaj me i besuar!
Cmimi 3 300 euro pak i diskutueshem!!!
0693415995
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
14
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693415995

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione