Publikuar: Nën 30 2021 03:55

Mercedez benz c class 220

EUR

Publikuar: Nën 30 03:55
Shikime: 14
Shitet makina benz c class viti 2005 : makina eshtë full options ,sedilje me fryrje dhe me ngrohje ,sensor parkimi fabrike , motorr pllake evo ,kompjuter bordi , serviset e bera full , tapiceria shum e paster , letra deri ne prill 2022 dhe kualidimin per 2 vjet , makina ka 191000 mij kilometra fabrike , kamio automatike , ngjyra blu e erret , makina eshte ne gjendje shum te mir cmimi 3700 euro i diskutueshem. Te interesuarit te Na kontaktoni ne nr 0693314034
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
14
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693314034

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione