Publikuar: Pri 08 2022 09:50

Mercedes C220 CDI AMG - Sport- Full Options

EUR

Publikuar: Pri 08 09:50
Shikime: 386
Shitet Mercedes Benz C Klas (w203)
SPORT EDITION
AMG

Motorri - 220 CDI (Nafte)
Kambio - Automatike
Viti - 07/2006
Km - 221000

Opsionet

Look Amg
Fenere Xenon - Bixenon
Sensore Parkimi (para-mbrapa)
Pasqyra elektrike
Pasqyra me palosje
Sensor shiu
Sensor dritash
Limitator Shpejtesie
Xhama te zinj
Baxha
Disqe 17 Sport (2 te ngushte 2 te gjere)
Tapiceri Lekure shume e paster
Sedilje elektrike
Sedilje me ngrohje
Ekran te madh (Navi)
Klima dixhitale
Telefon - Nokia Biznes
Bagazhier 6 CD
Sitem Audio Harman Kardon
Timon 3-sh me marsha te timoni
Kroskot Sport
Pedale Sportive
Zjarrfikese origjinale
Gome Rezerve origjinale dhe te gjitha aksesoret
Sherbimet e sapokryera

Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania, eshte ne Supergjendje. EURO 4
2 celesa

Makina ka nervoje vetem per disa gjera nga ana estetike, ndersa motorrike dhe xhenerike eshte TOP.

Makina eshte pa Dogane. (+600€)
Makina shitet nga Privat / Jo Tregtar

Makina eshte per tu shitur dhe jo per tu falur, kshuqe ju lutem kursejini telefonatat me cmime qesharake.

Cmimi eshte i diskutueshem vetem ne rastet kur makina shihet nga afer, jo ne telefon.

Faleminderit
TAG:
Mercedes Benz W201 W202 W203 W204 W210 W211 W212 202 203 204 205 210 211 212 220 221 C 200 E S CLS CL CLK GLK ML CLASS BMW AUDI FORD VOLKSWAGEN
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
386
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698786666

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione