Publikuar: Dhj 10 2016 10:22

Mercedes C 220 dizel

EUR

Publikuar: Dhj 10 10:22
Shikime: 12
Mercedes Benz C 220 CDI , Viti 2005 , Modeli Avantgarde , Motorr EVO , Euro 4 Filter Partikular, Fuqi Motorrike (150 PS) , Ngjyra Zeze Perle, Kambio Automatike Tronik, Gomat e Reja Michelin, Disqe 16, Ngrohje Sendilesh,Sendile Elektrike, Komanda ne Timon, Sensor Parkimi, Sensor Drritash, Sensor Shiu, Vend per Telefon Nokia Biznes, Limitator Shpejtesie, Pilot AutomatikAirbag, ABS, ESP, Kompresor Elektrik, Navigator te Vogel, Kompjuter Bordi, Mbyllje Qendrore, Sherbimet e Sapo Bera: Vaj Motorri, Filter Vaji Motorri, Filter Nafte, Filter Ajri,Filter Klimash, VAJ Kambios, Filter vaji Kambios, Me letrra dhe Targa te Sapo Prera dhe Siguracion Per me shume info : 0695767066;0696293671 Cmimi 6500€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

06962936710695767066

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione