Publikuar: Shk 21 2022 07:29

Mercedes Benz w 210 Automatic E220

EUR

Publikuar: Shk 21 07:29
Shikime: 31
✅Shitet 0694557135
✅Mercedes Benz w 210
✅Automatic
✅Naft E220 i thjesht
✅Viti 1996
✅Kondicjoner.
✅Me sensor parkinu mbrapa
✅Dokumenta deri taksat 03.08.2022
✅Siguracjoni 20.08.2022
✅Xhamat te zi per 5 vjet me.certefikat
✅Me sherbime te kryera.
✅I paster si jasht dhe brenda
✅Tel 0694557135 cmimi.i diskutushem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
31

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione