Publikuar: Korr 12 2018 05:55

Mercedes benz c220 evo - sport edition

EUR

Publikuar: Korr 12 05:55
Shikime: 15
C220 - viti 2006 - motor evo - kambio tiptronic - 160.000 km origjinale - sallon meshin ngjyr te zez - navi te madh - sendile elektrike me ngrohje - limitor shpejtsie - komando ne timon - telefon - pendane sport - baxha xhami - sensor dritash - sensor parkimi para mbrapa - sensor shiu - klima 2 zona - disqe sport - goma 90% (4 goma te reja 4 stinet) - timon amg/// - me targa shqiptare AA - letra deri vitin tjeter - makina esht model sport edition - shum e shpejt dhe e shtrenjt e llojit te vet - cmimi 5.300€ - mundesi ndrrimi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
15
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676411905

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione