Publikuar: Nën 27 2022 01:57

Mercedes Benz c220 evo cdi

EUR

Publikuar: Nën 27 01:57
Shikime: 157
Shitet makina ne gjendje super.
Makina esht full opsion ne llojin e vet.
Me goma te reja continental.
Drita bixenon me lupa me lazer , drita qe ndizen sipas timonit.
Lekure meshin gri,
sendilje me ngrohje dhe memorie.
Kondicioner bizona me klima me ekran.
Sensor parkimi para mrapa.
Drita sinjale dhe indietro led.
Xhama me nuanc blu avantgarde.
Xhama te zinj me leje,
me te gjitha sherbimet e bera.
Me taksa te prera e mbajtur per merak. Kilometrat i ka te vetat 100% 240.000 me te drejt kontrolli kudo.
Shitet per arsye se do leviz jashte shqiprie.
Makina vjet ka hyr ne shqipri per her te par dhe ka pas vetem nje pronar ktu. Cmimi i diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
157
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355693173173

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione