Publikuar: Shk 18 2022 04:30

MERCEDES BENZ C220 AVANTGARDE

EUR

Publikuar: Shk 18 04:30
Shikime: 515
MERCEDES BENZ C220 AVANTGARDE
Model FACELIFT

Viti i prodhimit - 2011
🔺205 mije km
⛽️Karburanti Nafte

✅Kambio automatike (eco,sport)
✅Navigator (Bluetooth,AUX,CD,DVD)
✅Baxho
✅Komanda ne timon
✅Sensore Parkimi
✅Kamer e parme
✅Auto Hold
✅Distronic
✅Blind spot assist
✅Attention assist
✅Sistem Eco
✅Sensore shiu
✅Pilot automatik,Limitator
✅Sendilje elektrike me ngrohje
✅Intelligent turning lights
✅Drita LED,XENON,BIXENON
✅Klima
✅Xhama elektrik
✅Xhama te zinjMakina eshte ne gjendje perfekte motorrike & xhenerike, me te gjitha sherbimet e bera, shume e paster si nga brenda dhe jashte, mundesi kontrolli tek mekaniku juaj i besuar ose ku te deshironi.
Me dogane te paguar
Shitet me fature TVSH

💶Cmimi: 12300€ i diskutueshem nga afer

SHITET NUK NDERROHET


MAKINEN E GJENI TEK AUTO LORIS

☎️Nr cel: 069 296 4122

📍Vendndodhja: TIRANË
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
515
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 45130 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692964122

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione