Publikuar: Mar 30 2023 11:15

Mercedes Benz C220 | Auto | Navi | Baxho | Goma 100%

EUR

Publikuar: Mar 30 11:15
Shikime: 5004
Shitet Mercedes Benz C220 model w203 Avantgarde Naftë Automat , viti 2003 . 230,000 KM . Makina është në gjëndje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike dhe disponon : ABS , Esp , Sedilje Elektrike , Xhama dhe pasqyra elektrike , Baxho xhami me hapje , Drita auto dhe Pilot automatik , Sensor shiu , Timon me levizje elektrike , Komanda ne timon , Navi të madh , Sensor parkimi para dhe mbrapa , Sedilje me ngrohje , Disqe alumini 16" , gomat 100% Mishelin
Xhama te zi(me leje)
Letra te paguara per 1 vit
069 20 999 01
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5004
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione