Mercedes-Benz C220 AMG

23 500 EUR

Shitet nga: Arion 13 Maj 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Mercedes-Benz C220 Bluetec Amg
-Look amg fabrike
-Tapiceria e bardhe dhe e zeze
-Kambio Automatike 7G
-Marsha F1 ne Timon
-Fener Intiligjent
-Vit prodhimi 2015
-213.000 KM
-Distronik
-Blind spot assist
-Sendiljet me ngrohje
-Start stop engine
-Keyless Go
-5 moda- ECO , COMFORT , SPORT , SPORT + , INDIVIDUAL
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione