Publikuar: Jan 24 2023 06:32

Mercedes Benz C Class C220 CDI 2006

EUR

Publikuar: Jan 24 06:32
Shikime: 608
Shitet C Class C220 CDI 2006 Avantgarde
Kambjo Manual, ne gjendje shume te mire Motorrike dhe Xhenerike!
Kilometra 202 mije
Letra dhe Siguracion deri ne Korrik 2023
Sedilje gjys lekur gjys cope.
E gatshme per cdo lloj prove
Cmimi 4200€ Pak I diskutueshem pasi te shihet makina
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
608
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696137264

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione