Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Sadria Motors Sot 06:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 Full Option
Kamio Automatike 5G +/-
196.000Km
170 Kuaj Fuqi

AMG Line Fabrike, Xenon-Bixenon, Sedilje me Memory 1/2/3 Set Shoferi dhe Pasagjeri, AFS Lighting (Dritat Shkojne Sipas Rruges), Tavan Xhami me Hapje nga Jashte, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, EPS(MDPS) (Monitorim i Presionit te Ajrit ne Goma), Klima Bizonale Auto, Timon Elektrik, Timon Lekure, Timon me Komanda, Kompjuter Bordi, Voice Control, Pilot Automatik, Pasqyra Elektrike & me Palosje Auto, Pasqyrat me LED, Pasqyra me Ngrohje, Marmita AMG Line, 4 Xhama Elektrik, Bagazhier 6CD, Memory Card, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje, Isofix, 2 Porta 12V, Sensor Coolant, ESP, ABS, BAS

Sherbimet te perfshira
Per me shume informacion kontaktoni 0695444411
Nga 8.200€, e beni tuajen per vetem 7.700€
DOGANA E PAGUAR, TARGIM DHE TAKSA FALAS
Sadria Motors
0695444411

WhatsApp:
0695444411
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione